Нова Пошта започнува со работа!

НОВА ПОШТА ДОО започна со преземање и испорака на пратки на 12.11.2015 година во среда (среќен ден :))! Нека ни е со среќа!


тагови

достава низ цела македонија, испорака, нова пошта, пакети, поштаАДРЕСА

ТЕЛЕФОН

РАБОТНО ВРЕМЕ

Понеделник - Сабота: 09-17 часот

Недела: 09-14 часот

Е-mail